Dlaczego powstał ZdrowySzop

ZdrowySzop.pl powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają produktów spożywczych bez sztucznych dodatków chemicznych, takich jak konserwanty, wzmacniacze smaku i barwniki. Wspólnie tworzymy bazę produktów sprawdzając ich skład. Dzięki temu każdy świadomy konsument może sprawdzić do jakiej kategorii należy jego ulubione jedzenie, i co najważniejsze – czy jest zdrowe, czy nie. 

Aby ułatwić to nam wszystkim stworzyliśmy aplikację, za pomocą której można zweryfikować produkty spożywcze pod względem zawartości sztucznych dodatków chemicznych. Stale poszerzana baza produktów stworzona jest z myślą o ludziach takich jak my – chcących wiedzieć co przyszło nam jeść, czytających etykiety i dokonujących świadomego wyboru.

Dzięki aplikacji, którą łatwo i szybko możesz zainstalować w swoim smartfonie, sprawdzisz już w sklepie jakie składniki znajdują się w danym produkcie i w jakiej kategorii się on znajduje. To idealny partner do wyprawy na zdrowe zakupy!

Już dziś dołącz do społeczności ZdrowegoSzopa i dodawaj produkty do bazy! Pomoże to nam wspólnie chronić siebie i dzieci przed sztucznymi dodatkami do żywności. Aplikacja znacząco ułatwia to zadanie.

Jeżeli czytasz etykiety ze składem to ten serwis jest dla Ciebie...

skaner kodów kreskowych