Opinie i komentarze

2 rok temu
Ser pleśniowy Danish Blue Goldessa ›
Został wycofany
Anonim bardzo dobrze ocenił(a)
2 rok temu
Makrela wędzona Marinero ›
Często kupuję makrelę wędzoną na gorąco i od partii zależy jaki ma smak i konsystencję. Był przypadek, że wymiotowałem po spożyciu owej rybki. Jednak nie zraziło mnie to do niej. Dziś jadłem makrelę smak miała lekko gorzkawy.
Rycka dobrze ocenił(a)
2 rok temu
Kotlet mielony z ziemniakami i buraczkami U Jędrusia ›
Produkt był całkiem smaczny. Pewnie kupię go znowu
Anonim dobrze ocenił(a)
2 rok temu
Masło Ekstra Mleczna Dolina ›
Dokładnie to samo dotyczy masla Biedronkowego pt. " Masło irlandzkie" Mleczna Dolina. Brak składu na opakowaniu (jak to w ogole możliwe że taki produkt trafia do sklepu?), a po spróbowaniu już wiadomo dlaczego składu nie podano. Totalny mix tłuszczowy. Zresztą wystarczy lekko odpakować i powąchać i już wiadomo.
Anonim dobrze ocenił(a)
2 rok temu
Minties ›
Błękit patentowy dodaje firma farmaceutyczna HASCO do witaminy A. Ciekawe po co ? Żeby nas PODTRUĆ a potem udawać leczyć ?
a'propos bardzo słabo ocenił(a)
2 rok temu
Orzechy ziemne w karmelu TENTOR ›
Ile to kosztuje??
Perszing dobrze ocenił(a)
2 rok temu
jogurt activia suszona śliwka ›
Tak ale activia za dużo ma cukrów w sobie a sama moim zdaniem jest przereklamowana http://www.open-youweb.com/jogurt-activia-wisniowa-od-danone-opinia/ w skaldzie widać że ich sztandarowe produkty są po prostu słabe ale to moje zdanie.
Ania Korska słabo ocenił(a)
2 rok temu
Drażetki owocowe NORD FRESH ›
Boa opção ao invés dos mentos
Gostoso dobrze ocenił(a)
2 rok temu
Chleb krojony Polskie Zboża ›
super, gdzie można kupić w Szczecinie???
Anonim dobrze ocenił(a)
2 rok temu
Syrop malinowy Dar Lata ›
Produkt nie pisząc brzydko jest dnem... Jestem przyzwyczajony do dobrej herbaty z cytryną oraz sokiem malinowym. Do tej pory używałem Paoli lecz niestety zabrakło jej w markecie tak więc na wypróbowanie kupiłem Dar Lata Syrop O Smaku Malinowym dostępny w sieciach Biedronka... Pierwsza zrobiona z nim herbata odebrała mi całą przyjemność z picia napoju. Całość smakuje jak tani słodzik. Czuć gorycz i podrabiany smak, którego nawet w połowie nie udało się skopiować... Jestem bardzo zawiedziony i odmawiam kupna innym klientom. Nie warto. Zastanawiam się tylko czy ktoś to smakował nim oddano płyn do sprzedaży... :( :( :(
Herbatka bardzo słabo ocenił(a)